Samochód do twojej firmy

Oferta leasingowa

Niemal każda osoba, która prowadzi działalność gospodarczą i potrzebuje samochodu do swojej firmy rozważała pozyskanie go w ramach umowy leasingowej. Wiele osób, które rezygnowały z tej możliwości robiło to w dużej mierze z tego powodu, że po prostu nie doszukało się wystarczających informacji lub natrafiło na jakąś nieprzychylną dla leasingu opinię. Jednak leasing samochodów wciąż rośnie w siłę i jest zdecydowanym liderem jeśli chodzi o środki trwałe, które finansowane są przez firmy leasingowe. Stanowi on ponad połowę wszystkich umów leasingowych. Jak widać, jest to szalenie popularna oferta. Skoro korzysta z niej tak wielu przedsiębiorców to musi być ona opłacalna i korzystna, w końcu nikt nie chciałby tracić pieniędzy i dopłacać do interesu.

Jakie samochody można leasingować

Leasing samochodów obejmuje niemal wszystkie rodzaje aut. Tak naprawdę, kompletna oferta zależy tylko i wyłącznie od danych firm leasingowych i umów, które mają zawarte z różnymi dilerami samochodowymi. Dzięki tym umowom, są oni w stanie zaoferować dodatkowe zniżki na auta, a co za tym idzie bardzo korzystny leasing samochodów. Można łatwo się domyślić, że największą popularnością cieszą się auta osobowe, leasing samochodówzarówno te bardziej ekskluzywne, którymi lubią przemieszczać się prezesi firm, jak i te mniej, chociaż często także mniej wadliwe. Dlatego leasing samochodów jest dobry dla każdego. Można nabyć w jego ramach auta dla handlowców, którzy wymagają od samochodu małej awaryjności i bezproblemowego pokonywania bardzo dużych dystansów, a także dla prezesów, dla których auta często są dodatkową wizytówką, która daje lepszy obraz firmy.

Zasady leasingu

Auta najczęściej leasingowane są operacyjnie. Ustala się w umowie kwotę opłaty wstępnej, waluty, w których opłacane będą raty i ich częstotliwość, a także to, czy będą one miały stałą kwotę co miesiąc lub różną. Ustala się także czas leasingu, który trwa zwykle od dwóch do sześciu lat. W umowie zawiera się także wszystko obowiązki i zakazy dla klienta nałożone przez firmę leasingową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.