Opinie osób po renowacji lakieru

Anna – Ford Focus Mk 1

Muszę przyznać, że byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego całego auto detailing. Jednak moje auto było w coraz gorszym stanie. Nie ma się co dziwić, w końcu znosi trudy polskich dróg już przez dziesięć lat. Wszystkie naprawy i wymiany części zawsze wykonywałam na czas. Chodziło o to, że auto z wyglądu nie było już atrakcyjne. Kolega z pracy powiedział, że dobrym rozwiązaniem byłaby renowacja lakieru. Powiedział, że jego brat również oddał swoje auto do salonu detailingowego i efekt końcowy był zachwycający. Więc postanowiłam, że i ja zlecę taki zabieg. Muszę przyznać, że efekty są niesamowite. Auto świetnie się błyszczy i lakier ma bardzo głęboki kolor. Wygląda jak nowe!

Mirek – Skoda Octavia – renowacja lakieru

Dużo podróżuję, jestem handlowcem. Moje auto wyglądało coraz gorzej. Dużo czytałem w Internecie o tym, jak mogę poprawić jego wygląd. Natrafiłem na auto detailing. Zacząłem zagłębiać się w temat. Na początku znalazłem projekty na różnych forach motoryzacyjnych przedstawiające efekty przed i po zabiegu. Renowacja lakieru, którą renowacja lakieruprzedstawiali specjaliści była niesamowita. Wyglądało to tak świetnie, że aż nie byłem przekonany czy w to wierzyć. W końcu to mógł być po prostu zabieg reklamowy. Na szczęście to była prawda. Moje auto wygląda teraz świetnie i już szykuję się do kolejnej wizyty z drugim samochodem.

Paweł – Fiat Bravo

Mój samochód potrzebował kompletnej renowacji. Był słabo zadbany, dostałem go od ojca, który zakupił sobie nowy. Dlatego w salonie detailingowym zleciłem pełny zabieg auto detailingu. W jego skład wchodziła renowacja lakieru, renowacja felg i opon, a także renowacja wnętrza. Auto musiałem zostawić na cztery dni robocze. Wiedziałem jednak, że efektem końcowym będę zachwycony. A to dlatego, że widziałem na własne oczy, co specjaliści robią z samochodami. Moich dwóch znajomych właśnie w tym salonie przeprowadzało zabieg renowacji lakieru i w obu przypadkach efekty były piękne. Dlatego też spokojnie czekałem na zakończenie prac i się nie zawiodłem. Na pewno będę wracał w celu wykonania innych zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.