Długoterminowa inwestycja w firmę

Dobry manager kluczem do rentownej firmy

W prowadzeniu biznesu wszystko jest możliwe. Pomysł, który wydaje się nie być strzałem w dziesiątkę i nie być zbyt dochodowy, może okazać się bardzo rentowny, zaś taki, który wydaje się pewniakiem – nie zarobić na siebie. Bardzo wiele zależy od osób prowadzących firmę i tego, czy dobrze to robią. Obecnie manager musi być wielozadaniowy – zarówno potrafić zarządzać, znać się na prawie, a także na odpowiednich kontaktach z klientami i wspólnikami. Tylko taka osoba, może podjąć decyzję, czy leasing będzie lepszy niż bezpośrednie kupno auta.

Motywacja managera

Manager firmy musi mieć odpowiednią motywację do dawania z siebie stu procent (jeśli nie jest właścicielem firmy). Jeśli nie będzie otrzymywał satysfakcjonującego wynagrodzenia za swoje zasługi, to prawdopodobnie nie będzie dawał z siebie wszystkiego i nie będzie przedstawiał swoich autorskich pomysłów zarządowi firmy. Doświadczony manager bowiem będzie szalenie ważnym punktem działania firmy, a odpowiednio zmotywowany będzie w stanie wznieść ją na wyżyny.

Motywacja pracowników

Dodatkowe karnety do klubów sportowych, na basen, czy karty zakupowe/paliwowe dla pracowników będą czynnikiem motywacyjnym, który także będzie w odpowiedni sposób wpływał na ich efektywność pracy i motywację. Reprezentanci i handlowcy firmowy muszą posiadać służbowe auta, które najlepiej wziąć w leasing z uwagi na dobrą optymalizację kosztów w firmie, a także zapewnienie bardzo dobrych aut dla reprezentantów.

Gdy pieniądz robi pieniądz

Po wdrożeniu systemu motywacyjnego w niedługim czasie powinniśmy zobaczyć pierwsze pozytywne efekty i wzrost efektywności, a także zadowolenia pracowników. leasingBardzo szybko ten dodatkowy wydatek powinien przemienić się w inwestycję długoterminową. Dodatkowo, świetne warunki dla pracowników sprawią, że będą oni dobrze wypowiadali się o firmie, co może dodatkowo podnieść jej prestiż i rozpoznawalność na rynku. Przykładowo, dodatkowe wyposażenie w samochody, komputery wzięte w leasing będzie umożliwiało zapewnienie nowego sprzętu pracownikom bez dużych jednorazowych wydatków i dawało duże możliwości optymalizacji podatkowej. Każdy dodatkowo wolny środek pieniężny może służyć jako ekstra kwota na nowe inwestycje i rozwój biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.